Naše nabídka nemovitostí

Pronájem kanceláří Hutní projekt Frýdek-Místek

Cena: dle velikosti kanceláře

Obec: Frýdek-Místek, Část obce: Místek, č.p.: 1495, Budova: Panelová, Typ domu: Patrový, Stav objektu: Velmi dobrý, Užitná plocha: dle velikosti kanceláře, Parkovací stání: Ano

Popis:
Pronájem kanceláří v areálu budov společnosti Hutní projekt Frýdek-Místek, a.s., v Místku, ul. 28. října 1495. Jde o velmi strategické místo města s přístupem ze 3 stran. Možnost pronájmu klimatizovaných kancelářských ploch v místnostech různých velikostí dle aktuální nabídky. Všechny kanceláře prošly náročnou rekonstrukcí, kdy byly zcela nově instalovány sítě IT, rozvody elektřiny, osvětlení, klimatizačních jednotek i telefonních linek. Dle požadavků zájemců je možno kanceláře vybavit nábytkem a zajistit připojení telefonu i vysokorychlostního internetu. V budově je zajištěn úklid. Celý areál je pod elektronickou kontrolou a je napojen na centrální pult bezpečnostní služby.

Informace HPFM p. Chlebková – tel. 558 877 222.

Další Fotografie objektu


RD č.p. 914, ul Božkova, Ostrava – Přívoz

Cena: 2 600 000 Kč za nemovitost

Obec: Ostrava, Část obce: Přívoz, č.p.: 914, Budova: Cihlová, Typ domu: Patrový, Stav objektu: Dobrý, Plocha pozemku: 641, Užitná plocha: 157, Sklep: Ano, Garáž: Ano, Balkón: Ano
Popis:
Předmětem prodeje je administrativní budova – dům č.p. 914, na ulici Božkova v Ostravě – Přívoze, který v současné době slouží jako zázemí firmy DASFOS CZr. Tato část města slouží jako obytná i průmyslová oblast a v okolí sídlí mnoho firem. Dům je v současné době rozdělen i s využitím původní garáže na 8 místností (kanceláře, laboratoře i dílny) + sociální zázemí a kuchyňka. Je z větší části podsklepen, půdní prostor je nevyužíván. Všechny místnosti jsou v původním, poměrně udržovaném stavu. Budova je napojena na veškeré inženýrské sítě, vytápění zajišťuje ústřední topení s vlastním plynovým kotlem, umístěným ve sklepě. V patře je veliká terasa. K domu náleží i garáž na pozemku města v bezprostřední blízkosti objektu (s možností dokoupení ještě jedné garáže) a vnitřní zahrada s přístupem z domu, případně možno zřídit vjezd na vlastní pozemek přes tuto garáž. Parkovat lze vedle domu i před domem, příjezd je po asfaltové cestě. Dům lze po částečné rekonstrukci užívat i k trvalému bydlení.
Informace: Stanislav Kusý, tel. 777 556 142, monetar@hpfm.cz

Další Fotografie objektu


Prodej posledních 2 stavebních pozemků v Palkovicích

Cena: od 1.690.000,- Kč za pozemek

Obec: Palkovice,  v blízkosti RD č.p.: 836, Plocha pozemku: dle popisu
Popis:
Prodej 2 zbývajících atraktivních stavebních pozemků, které se nacházejí v nové zástavbě v Palkovicích.

Pozemky 2401/37 – 1.690 m2 (1.690.000,- Kč) a 2401/38 – 1.522 m2 (1.790.000,- Kč),

Pozemky jsou kompletně zasíťovány – jsou na ně vyvedeny přípojky elektřiny, plynu, vody, dešťové i splaškové kanalizace. Přístup na pozemky je po obecní komunikaci a částečné i po soukromé – zde je ošetřen věcným břemenem služebnosti.

Pozemky leží v bezpečnostním pásmu budoucího VTL plynovodu Libhošť – Třanovice. Linie trasy připravovaného plynovodu je zobrazena v situačním nákresu.

Dle vyjádření provozovatele NET4GAS je pro získání souhlasu se stavbou rodinných domů nutno dodržet tyto podmínky: umístění rodinného domu v maximální možné vzdálenosti od stávajícího VTL plynovodu, rodinný dům bude samostatně stojící, jednopodlažní s možností obytného podkroví, vchod nebo alespoň jeden únikový východ s dostatečnou kapacitou pro evakuaci osob požadujeme orientovat na odvrácenou stranu od plynovodu..

Předností všech pozemků je jejich umístění v neprůjezdné klidné ulici nedaleko centra obce.

V obci je několik prodejen potravin a restaurací, škola, školka, praktický i dětský lékař a zubař.

Jedná se o velice příjemnou a žádanou lokalitu s velmi dobrou dostupností jak do Frýdku-Místku, tak i Ostravy nebo Frenštátu.

Pozemky jsou ihned k dispozici.

Informace: Stanislav Kusý, tel. 777 556 142, monetar@hpfm.cz

Další Fotografie objektu


Prodej stavebního pozemku s rozhodnutím umístění stavby RD

Cena: 965.000,- Kč

Obec: Raškovice, Plocha pozemku: 1.072 m2
Popis:

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Raškovicích s pravoplatným rozhodnutím o umístění stavby rodinného domu vč. napojení na inženýrské sítě. P.č. pozemku je 152/21 a má výměru 1.072 m2.

Pozemek se nachází v klidné části v blízkosti centra obce s výbornou dostupností k obecní infrastruktuře (škola, školka, lékař, obchody, autobus).

Rodinný dům je řešen jako dvoupodlažní. I když je pozemek částečně omezen ochranným pásmem kanalizace a el. vedení, přesto je zastavěná plocha 120 m2, z toho vlastní RD 84 m2, Užitná plocha je 164 m2, z toho garáž je 34 m2. Dispozičně je navržen v přízemí 2+1 vč. koupelny a WC, v patře jsou 3 pokoje a koupelna s WC.

K stavební parcele budou přináležet i podíly na soukromé příjezdové komunikaci (p.č. 152/8 a p.č. 152/11) ve výši 1/6 (je již zahrnuta v kupní ceně).

Elektřina je na hranici pozemku, kanalizace se nachází na pozemku, napojení plynu a  na vodovodní řád je nutno vybudovat v délce 76 m.

Ihned k dispozici.

Informace: Stanislav Kusý, tel. 777 556 142, monetar@hpfm.cz

Další Fotografie objektu


Prodej bytu 4+1 v Ostravě na ul. Nádražní, Moravská Ostrava

Cena: 2,100.000,- Kč

Obec: Ostrava, Ulice: Nádražní
Popis:

Prodej bytu 4+1 s komorou o výměře 65 m2 nedaleko centra Ostravy, ul. Nádražní 2636/103, Moravská Ostrava.

Byt se nachází v přízemí cihlového domu, který je po revitalizaci – nová fasáda + zateplení, nová plastová okna včetně žaluzií, nové rozvody ÚT v mědi, nové rozvody vody a plynu. Pouze rozvody elektřiny jsou původní.

Bytová jednotka se skládá z předsíně, 3 menších pokojů a jednoho velkého pokoje s průchodem do kuchyně. Jádro je umakartové se samostatnou koupelna a záchodem. Vybavení bytu je původní, udržované, podlahy jsou betonové, kryté linem. K bytu přináleží rovněž i velká komora a sklepní kóje.

Byt je vzhledem k umístění vhodný i jako bezbariérový, případně možno využít jako kanceláře nebo ordinace lékařů.

V okolí jsou zastávky místní dopravy, obchody a restaurace, spousta zeleně.

Ihned k dispozici.

Informace: Stanislav Kusý, tel. 777 556 142, monetar@hpfm.cz

Další Fotografie objektu


Prodej dr. bytu 2+1 ve Frýdku na ul. M. Chasáka, Frýdek-Místek

Cena: 1.735.000,- Kč

Obec: Frýdek-Místek, Ulice: M. Chasáka 3146
Popis:

Prodej udržovaného, částečně vybaveného družstevního bytu 2+1 o výměře 43,5 m2 ve Frýdku, ul. M. Chasáka 3146, Frýdek-Místek

Byt se nachází ve 3. NP panelového domu, který je po kompletní revitalizaci – fasáda + zateplení, plastová okna včetně žaluzií, nový výtah, který zastavuje v patře naproti bytu, vhodné i pro vozíčkáře.

Bytová jednotka se skládá z předsíně, 2 pokojů a kuchyně. Jádro je umakartové s průchozí koupelnou se sprchovací vaničkou a záchodem. Vybavení bytu je původní, velmi pěkně udržované. K bytu přináleží rovněž sklepní kóje.

V okolí je dostupná kompletní občanská vybavenost, spousta zeleně. Za domem je základní škola.

Ihned k dispozici.

Informace: Stanislav Kusý, tel. 777 556 142, monetar@hpfm.cz

Další Fotografie objektu